Click to listen highlighted text!
Search
Close this search box.

Hlášení rozhlasu 11.5.2020

Aktuality

Obec

Úřad

Plány

Hlášení městského rozhlasu

Dnes máme pondělí 11. května, svátek slaví Svatava.

Dodatečně přeji všem maminkám k včerejšímu Dni matek, děkujeme za vaši starostlivost a péči, jsme rádi, že vás máme.

Vážení občané,

Stále platí nařízení vlády o ochraně dýchacích cest a nošení roušek, dodržujte prosím stále toto nařízení. I nadále nabízíme všem zájemcům možnost doručení bavlněných roušek do poštovní schránky, v případě potřeby kontaktujte MěÚ.

Prosba

V Pilníkově došlo v minulém týdnu ke krádeži králíků ze soukromých chovů, prosíme vás tedy o zabezpečení přístupu a také zvýšenou všímavost, popřípadě se nebojte vše nahlásit na Policii ČR.

Pozvánka

Zastupitelstvo města Pilníkov vás všechny srdečně zve na veřejné zasedání, které se uskuteční ve čtvrtek 21.5.2020 od 18.00 hodin na sále restaurace Slunce.

V termínu do 16. 5. 2020 se koná zápis dětí do MŠ v Pilníkově. V případě zájmu volejte ředitelce školy na tel: 734 575 492, bližší informace jsou také na webu školy www.zspilnikov.cz

Harmonogram prací

I nadále probíhá postupné dokončování výkopových prací, na které navazuje provádění asfaltových vrstev. Prosíme vás všechny o trpělivost a shovívavost.

Nabídka

Ve čtvrtek 14. května přijedou v 9.00 hod na náměstí prodejci z Dolan s nabídkou kvalitního ovoce a zeleniny.

Stále platí nabídka odběru obědů do vlastních nádob ze školní jídelny v hodnotě 60,-Kč. Zájemci prosím kontaktujte paní Petrákovou na tel: 734 575 494 .

Napojování domácností na kanalizaci a ČOV je plánováno řádově od srpna letošního roku. Zájemci o kontakty na zpracování nabídek na zhotovení domovních přípojek kontaktujte referenta investic Ing. Voborníka na tel: 605 158 342. V žádném případě se prosím zatím do nově budované kanalizace nenapojujte!

Vážení občané, stále platí pomoc městského úřadu a našich dobrovolníků.

  1. NÁKUPY pro seniory – Neváhejte se obrátit na telefonní číslo starosty: 603 558 852. Pomůžeme vám s dodávkou potravin, s dodávkou léků, potravin pro zvířata, hygienických potřeb a podobně.
  2. STÁLE PLATÍ- Chovejme se ohleduplně, respektujme nařízení vlády. Nestrašme sami sebe, vyvarujme se stresu. Vypínejte proto občas televizi, pracujte v okolí svého domu, choďte na procházky do lesa, užívejte jarních dnů.

 PROSÍM NEPANIKAŘTE, společně to zvládneme.

Přeji vám všem klidný týden.

 

 

 

Nepřehlédněte

Skip to content Click to listen highlighted text!