Click to listen highlighted text!
Search
Close this search box.

Otevření nové multifunkční učebny v ZŠ Pilníkov

Aktuality

Obec

Úřad

Plány

Srdečně Vás zveme

14. 4. 2011

v 15:00 hodin

na slavnostní otevření multimediální učebny

spojené s tvůrčími dílnami na téma Velikonoce!

Možnost koupě i výroby.

 

 

VESELÉ VELIKONOCE

Zveme všechny občany na slavnostní otevření nové multifunkční učebny s praktickou ukázkou špičkové interaktivní tabule 3M Simply Interaktiv. Učebnu jsme zrekonstruovali z dotačního titulu EU do škol – Šablony, ze sponzorského daru ZO ČSCH Pilníkov a z vlastních zdrojů. Součástí programu bude kulturní vystoupení žáků naší školy a tvořivá dílna s velikonoční tematikou. Můžete být svědky výroby keramiky, pletení z pedigu, různých technik barvení vajíček, tvorby zápichů a jiných aktivit. Velmi rádi vás opět přivítáme v hojném počtu v prostorách naší školy !

 

Mgr. Ilona Skořepová, ředitelka školy

Skip to content Click to listen highlighted text!